Шосткинські майстри з технічного моделювання здобули перемоги на обласному етапі всеукраїнських змагань
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вихованці Шосткинської станції юних техніків здобули перемоги на обласному етапі Всеукраїнських змагань з початкового технічного моделювання.
Про це повідомили на сторінці установи.
Сніжана Командир посіла І місце на етапі «Технічне завдання», ІІ місце за «Практичне завдання» та ІІІ місце в категорії «Теоретичне завдання».
Андрій Щербань здобув два II місця на етапах «Практичне завдання» та «Технічне завдання».
До конкурсу юних майстрів підготував керівник Михайло Кибенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: