Шосткинські лікарі первинної ланки активізували профілактичну роботу + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Центр первинної медико-санітарної допомоги в повному обсязі надає всю необхідну лікарсько-діагностичну допомогу. Про це під час апаратної наради проінформував директор центру ПМСД Олександр Жук.
Він повідомив, що зараз фіксується зменшення звернень населення. «Тому концентруємо свою увагу на профілактичній роботі», – сказав медик. За його словами, проводяться вакцинація, медичні огляди.
Намічені заходи по підготовці до зимового періоду.
Міський голова Микола Нога попросив в цей непростий час звернути особливу увагу медпрацівників на обслуговування літніх людей в сільській місцевості, наданні їм необхідної медичної допомоги. «Людина повинна відчувати, що є система охорони здоров’я…», – зазначив міський голова.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: