Шосткинські лікарі надають допомогу при гострих інфарктах мешканцям нашої та сусідніх громад + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Центральна районна лікарня працює напружено, оскільки в результаті ворожих обстрілів серед мешканців є багато постраждалих. Про це на апаратній нараді наголосив головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.
Нещодавно через реанімаційне відділення пройшло 5 пацієнтів, які знаходилися у важкому стані. На щастя, усі вони вижили.
Керівник лікарні повідомив, що у ЦРЛ вже зроблено 7 стентувань при гострих інфарктах. Медичну допомогу отримували як мешканці нашої, так і сусідніх громад. Всі стентування проведено успішно.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: