Шосткинські комунальники продовжують проводити роботи з благоустрою громади + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Комунальні служби продовжують дбати про благоустрій нашої громади.
В ході апаратної наради начальник управління житлово-комунального господарства Геннадій Мелашенко повідомив про те, що на минулому тижні упорядковувалися квітники, проводилися покіс трави, прибирання та вивіз сміття з кладовищ. Також у місті ремонтувалися і фарбувалися лавочки. «На прохання громадян ще одну встановили біля РАГСу», – сказав Геннадій Мелашенко.
Проводилися і аварійні ремонтні роботи.
Міський голова Микола Нога акцентував увагу на ситуації по вул. Миру, 51. Там практично три дні люди залишались без водопостачання. Не було води і у частині будинків по вул. Привокзальній. Очільник громади зазначив: якщо ЖКО не справляється зі своїми обов’язками, то такий ЖКО треба замінювати.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: