Дерматолог
Авто Світ

Шосткинські комунальники продовжують проводити роботи з благоустрою громади + Відео

ЖКГ 17:17, 30.07.2024
 Поділитися

Поділитися в

Комунальні служби продовжують дбати про благоустрій нашої громади.

В ході апаратної наради начальник управління житлово-комунального господарства Геннадій Мелашенко повідомив про те, що на минулому тижні упорядковувалися квітники, проводилися покіс трави,  прибирання та вивіз сміття з кладовищ. Також у місті ремонтувалися і фарбувалися лавочки. «На прохання громадян ще одну встановили біля РАГСу», – сказав Геннадій Мелашенко.

Проводилися і аварійні ремонтні роботи.

Міський голова Микола Нога акцентував увагу на ситуації по вул. Миру, 51. Там практично три дні люди залишались без водопостачання. Не було води і у частині будинків по вул. Привокзальній. Очільник громади зазначив: якщо ЖКО не справляється зі своїми обов’язками, то такий ЖКО треба замінювати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору