Дерматолог
Авто Світ

Шосткинські каратисти перемогли на районному чемпіонаті

 Поділитися

Поділитися в

Цими вихідними у Шостці пройшов Чемпіонат районного рівня з карате Вадо-кай  «12-й Кубок Самурая 2024».

І місце здобула команда клубу «Самурай» із Шостки.

ІІ позицію в змаганнях вибороли глухівські представники цього ж клубу.

А володарями ІІІ місця стали каратисти «Тризуба» з Ніжина.

Загалом у поєдинках взяли участь більше сотні дітей з Шосткинщини. Як повідомляє Шосткинський клуб «Самурай», наші  переможці  представлятимуть збірну району на обласному чемпіонаті в 2025 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору