Шосткинські каратисти перемогли на районному чемпіонаті
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Цими вихідними у Шостці пройшов Чемпіонат районного рівня з карате Вадо-кай «12-й Кубок Самурая 2024».
І місце здобула команда клубу «Самурай» із Шостки.
ІІ позицію в змаганнях вибороли глухівські представники цього ж клубу.
А володарями ІІІ місця стали каратисти «Тризуба» з Ніжина.
Загалом у поєдинках взяли участь більше сотні дітей з Шосткинщини. Як повідомляє Шосткинський клуб «Самурай», наші переможці представлятимуть збірну району на обласному чемпіонаті в 2025 році.




Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: