Дерматолог
Авто Світ

Шосткинські акробати привезли «золото» й два «срібла» зі всеукраїнських змагань

Здобутки, Спорт 11:40, 28.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Акробати з Шостки здобули на змаганнях У Дніпрі два «срібла» й «золото». Цьогоріч там провели перший Чемпіонат України зі стрибків на подвійному мінібатуті серед юнаків та дівчат, а також Всеукраїнські змагання серед вікових груп.

Про це повідомили в КДЮСШ «Барса».

В особистому заліку фінальних змагань у категорії U-10 срібною призеркою стала Анастасія Сидорченко, Мілана Кравченко була четвертою, Соломія Кушина — шостою, Каміла Шемет — VII місце.  Золото виборов Кирило Дюндік (U-12), Марія Вовна — V місце.

У Всеукраїнських змаганнях срібло виборола Варвара Старжинська (U-14).

Фото: КЛЮСШ «Барса»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору