У Ямполі створюють нове комунальне підприємство, бо шосткинська компанія припинила там вивозити сміття

ЖКГ 16:31, 23.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Ямполі терміново збирають сесію селищної ради, яка повинна ухвалити рішення про створення та фінансування комунального підприємства для надання послуг з вивозу сміття.

Як пише Ямпіль.Info, проект рішення про створення такого підприємства депутатам ще не надали, але у проекті змін до селищного бюджету, передбачено виділення понад 175 тисяч гривень на виконання «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Ямпільське» Ямпільської селищної ради на 2021 рік». З цієї суми 45 750 тисяч гривень спрямують на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам комунального підприємства,

Крім того, проектом селищного бюджету передбачено виділення 27 тисяч гривень на придбання розкидача дорожніх сумішей та 59 тисяч гривень для придбання двох відвалів для чистки снігу. Імовірно, це обладнання також передадуть КП «Ямпільське», яке надаватиме своєму засновнику послуги чистки снігу в зимовий період.

Нагадаємо, в Ямполі вдруге за рік відбувається зміна надавача послуг із вивозу твердих побутових відходів. З 1 серпня послугу, замість ТОВ «Водолій БС», почало надавати шосткинське підприємство ПП «Броус». Але 20 жовтня, з невідомих причин, техніка ПП «Броус» не виїхала в Ямпіль, 22 жовтня сміття в селищі збирали за допомогою трактора, що перебуває у комунальній власності Ямпільської селищної ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору