Шосткинська ЦРЛ отримала медобладнання та препарати від міжнародних благодійників
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Завдяки співпраці Волонтерського центру “Шостка-Добро” з міжнародними партнерами інфекційне відділення Шосткинської ЦРЛ отримало важливе медобладнання та матеріали.

“Міжнародний благодійний фонд “Назавжди з Україною” передав до Шостки:
- апарат УЗД;
- 5 функціональних ліжок;
- 2 медичні кушетки;
- одяг для медичних працівників;
- медичні препарати;
- перев’язувальні матеріали.
Про це йдеться на Фейсбук-сторінці ВЦ “Шостка-Добро”.

Ця допомога посилить можливості лкарні у діагностиці та лікуванні пацієнтів, а також полегшить роботу медиків. все надзвичайно важливо для якісного лікування пацієнтів і полегшення роботи медиків.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: