Дерматолог
Авто Світ

Шосткинська ЦРЛ отримала понад 1300 енергозберігаючих лампочок + Відео

 Поділитися

Поділитися в

На минулому тижні Центральна районна лікарня отримала через «Укрпошту» понад 1300 енергозберігаючих лампочок. Про це на апаратній нараді проінформував головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.

Зараз у медзакладі заміняють старі електролампочки на нові, енергозберігаючі, які отримані за державною програмою.

Він також розповів про ліквідацію наслідків негоди. Олег Штогрин повідомив, що на території Центральної районної лікарні через стихію було повалено дерева, вибило декілька шибок… «Ми за п’ятницю власними силами оперативно ліквідували наслідки негоди», – зазначив керівник ЦРЛ.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору