Дерматолог
Авто Світ

Шосткинська первинка отримала нове медичне обладнання + Відео

Медицина 19:10, 1.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав нове медичне обладнання – аналізатори. Про це під час апаратної наради розповів в. о. директора ЦПМСД Олександр Мазур.

Пацієнти зможуть отримати лабораторне обстеження, яке передбачено пакетом первинної медичної допомоги – здати загальний аналіз крові, сечі за місцем укладання декларації.

На апаратній нараді Олександр Мазур також проінформував про те, щозахворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції продовжується знижуватися. На 25 % зменшилась кількість пацієнтів, які захворіли на грип та  COVID-19. Всього до Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 124 пацієнта.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору