Шосткинська первинка отримала нове медичне обладнання + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав нове медичне обладнання – аналізатори. Про це під час апаратної наради розповів в. о. директора ЦПМСД Олександр Мазур.
Пацієнти зможуть отримати лабораторне обстеження, яке передбачено пакетом первинної медичної допомоги – здати загальний аналіз крові, сечі за місцем укладання декларації.
На апаратній нараді Олександр Мазур також проінформував про те, щозахворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції продовжується знижуватися. На 25 % зменшилась кількість пацієнтів, які захворіли на грип та COVID-19. Всього до Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 124 пацієнта.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: