Шосткинська – одна з чотирьох громад Сумщини розроблятиме стратегію розвитку спільно з «U-LEAD з Європою»

Громада, Розвиток 20:51, 30.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

 За результатами конкурсного відбору Новослобідська, Попівська, Чернеччинська та Шосткинська громади з Сумщини отримають експертну допомогу щодо розробки стратегій місцевого розвитку від «U-LEAD з Європою». Загалом було відібрано 96 територіальних громад з усіх областей України. Про це інформує ULEAD Сумський регіональний офіс, вітаючи Новослобідську, Попівську, Чернеччинську та Шосткинську громади з перемогою.
 Співпраця з U-LEAD у зазначеному напрямку передбачає річний навчальний онлайн цикл із покрокової розробки стратегії розвитку, а також консультативну підтримку експерта в підготовці та проведенні засідань робочої групи, що працюватиме над розробкою стратегії в громаді.
 З громадами працюватимуть експерти з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою» Володимир Родченко и Руслан Краплич.
 Фахівці із громад-переможців:
  • – братимуть участь у спеціально розроблених навчальних заходах із впровадження циклу стратегування, що проводитимуть експерти, які мають багаторічний досвід практичної підготовки стратегій та впровадження менторства для представників територіальних громад із цього питання;
  • – отримають індивідуальну експертну допомогу на складних етапах стратегування або кожного разу, коли відчуватимуть необхідність додаткової експертної
  • підтримки;
  • – стануть учасниками навчання із залучення зацікавлених сторін до прийняття рішень, а також належної комунікації;
  • – працюватимуть спільно з колегами з інших громад, що теж розробляють стратегії, матимуть змогу обмінятися досвідом, практиками, уникати помилок інших;
  • – відвідають громади, де є успішний досвід впровадження стратегій, та з перших вуст дізнаються про їх секрети успіху;
  • – зможуть взяти участь у навчальній програмі з управління проєктним циклом, що підсилить діяльність з розробки стратегії на етапі роботи з проєктами.
 Заступник шосткинського міського голови з економічних питань та інвестиційної діяльності Ярослав Счастливцев подякував партнерам за підтримку, допомогу в написанні концепції, а також міському голові Миколі Нозі за делегування та довіру.
 Про презентацію Програми раніше на своїй сторінці повідомляв і очільник Шосткинської громади Микола Нога. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору