Шосткинська міська рада: підприємства громади мають подавати інформацію про заборгованість із заробітної плати на новий Портал Мінекономіки

 Поділитися

Поділитися в

Для прийняття оперативних рішень щодо вирішення проблеми заборгованості із заробітних плат та на виконання доручення Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля від 31.08.2021 № 38421/1/1-21, Міністерство економіки України спільно з Державною службою України з питань праці створило інформаційну платформу для оперативного інформування про стан заборгованості із заробітної плати (https://my.gov.ua).

Шосткинська міська рада інформує про те, що керівникам підприємств, установ та організацій, які здійснюють господарську діяльність на території Шосткинської міської територіальної громади, необхідно забезпечити подання інформації про заборгованість із заробітної плати на Порталі електронних сервісів Мінекономіки.

Інструкцію щодо порядку реєстрації на Порталі, заповнення онлайн форми «Інформація про заборгованість із заробітної плати підприємств (установ, організацій)» та її подання можна знайти за посиланням ( https://my.gov.ua/).

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору