Шосткинська міська рада: наша територіальна громада серед лідерів Сумської області у рейтингу рівня взаємодії в громадах

Влада, Громада 13:05, 17.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

 Сьогодні, 17 червня, відбувся обласний форум “Взаємодія заради розбудови спроможних громад” (організатор – ГО “Сумське громадське коло”). Під час заходу висвітлювали досягнення та кращі практики в сфері взаємодії влади та громадянського суспільства в громадах Сумської області.
 Як інформує Шосткинська міська рада, від Шосткинської територіальної громади в роботі форуму взяли участь секретар міської ради Анна Пилипейко, завідувач сектором цифрової трансформації Денис Харченко, начальник відділу з питань внутрішньої політики Тетяна Волинець.
 За підсумками моніторингу сайту Шосткинської міської ради Шосткинська міська територіальна громада – серед лідерів Сумської області у рейтингу рівня взаємодії в громадах.
 Всього було досліджено 50 громад Сумської області. До громад з високим рівнем розвитку взаємодії та потенціалом (наявні та діють 6–7 індикаторів) увійшли територіальні громади: Сумська, Білопільська, Шосткинська, Охтирська, Тростянецька, Лебединська, Роменська.
 Результати моніторингу відображені в інтерактивній мапі механізмів взаємодії в громадах Сумської області (https://www.google.com/maps/d/viewer…), створеної для відображення наявності чи відсутності в громадах інструментів взаємодії та участі:
1. Громадські слухання.
2. Громадський бюджет.
3. Електронні звернення.
4. Електронні петиції.
5. Консультативно-дорадчі органи.
 Шосткинська міська рада зазначає, що користується у своїй роботі усіма вище переліченими інструментами.
 Мапа містить також такий маркер, як «Успіхи розвитку», індикатором якого є наявність чи відсутність в громадах додаткових можливостей та ініціатив влади, що сприяють посиленню участі громадян в процесах управління, а також загальному розвитку громади.
 Досвідом громади у сфері взаємодії влади та громадянського суспільства в розділі «Успіхи розвитку громади» поділився завідувач сектором цифрової трансформації Денис Харченко. Він  розповів про сервіс онлайн-звернень «Шостка – розумне місто», його призначення та роботу на розробкою нової версії сервісу з більш розширеними функціями. Також завідувач сектором цифрової трансформації  розказав про унікальний сервіс нарахування субсидій, розроблений спеціалістами Шосткинського управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору