Шосткинська громада взяла участь у обласному молодіжному форумі + Відео

Громада, Місто 19:16, 29.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

З 20 по 22 жовтня у Сумах відбувся обласний молодіжний форум #-14 – 35+ за участі голови Сумської ОДА Дмитра Живицького.

На форумі були презентовані кращі молодіжні практики, які реалізуються в області.  У форумі взяла участь і шосткинська Молодіжна дорадча рада при міському голові. Презентація шосткинців увійшла в шістку кращих молодіжних практик Сумщини.

Крім того, керівник інклюзивної студії «Калейдоскоп» громадської організації «Турбота» Серафима Бондарець за роботу в області інклюзивної освіти отримала відзнаку та грамоту Управління молоді та спорту ОДА.

Третє місце в обласному конкурсі відео робіт отримала творча робота Шосткинської гімназії.

Про це повідомила начальник відділу молоді Шосткинської міської ради Ольга Сокульська.

Керівник інклюзивної театральної арт-студії «Калейдоскоп» ГО «Турбота» Серафима Бондарець ділиться враженнями:

– Форум пройшов під крутим хештегом #-14 – 35+. Це офіційний вік молоді України. Відбулося багато панельних дискусій, поговорили, як подавати на проєкт «Молодіжна столиця». Я думаю, що з часом у нашої громади є всі шанси. Пройшли, як правильно писати гранти. Я туди їздила представляти інклюзивну театральну арт-студію «Калейдоскоп», як практику громадської організації турбота. В такому ракурсі я туди їздила вперше. Ще для мене було приємною несподіванкою, що мене Управління молоді та спорту нагородило грамотою за вагомий внесок у молодіжну політику Сумщини. Для мене молодіжна політика – це нова сфера. І я рада, що мене вдало це виходить.

Своїми враженнями від форуму поділилися голова Молодіжної дорадчої ради Ксенія Лазаренко, її заступник – Максим Артеменко, член Молодіжної дорадчої ради Єлизавета Кисельова.

З 17 травня по 24 серпня реалізовувався проєкт до 30-річчя Незалежності України «ПДН.UA».

– Нам було запропоновано взяти участь у конкурсі відеоробіт «Відомі українці нашого краю», – розповідає педагог-організатор Шосткинської гімназії Анна Лященко.

За словами вчителя української мови та літератури гімназії Олени Противень,  відео роботу підготували про директора Шосткинської гімназії Юлію Мороз. І серед багатьох робіт 79-ти учасників обласного конкурсу відео Шосткинської гімназії отримало третє місце.

20 жовтня на форумі нагороду отримали і представники Шосткинської гімназії. А крім грамоти, ще й сертифікат на 3000 грн. для реалізації молодіжних ініціатив.

Детальніше – у сюжеті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору