Шосткинська громада сподівається отримати додатково пожежні автомобілі для старостинських округів + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Обласна влада допоможе у придбанні для нашої громади двох пожежних автомобілів. Про це під час апаратної нарада розповів міський голова Микола Нога.
Питання забезпечення додатковими пожежними автомобілями обговорювалося під час зустрічі начальника Сумської обласної військової адміністрації Олега Григорова з очільником Шосткинської громади.
Цю техніку планується використовувати у старостинських округах, території яких піддається ворожим ударам.
Микола Нога зазначив, що керівник ОВА підтримав прохання забезпечити громаду додатковими сучасними пожежними машинами.
Фото ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: