Шосткинська громада приєднається до Асоціації прифронтових міст та громад
Поділитися в
Копіювати посилання
Відповідний меморандум підписали голова Асоціації прифронтових міст та громад України, Харківський міський голова Ігор Терехов та міський голова Шостки Микола Нога.
Як повідомив очільник нашої громади, метою діяльності асоціації є привернення уваги країни до потреб прикордоння та сприяння тому, аби ці території стали точками зростання після завершення активних бойових дій.
«Для Шосткинщини принципово важливо бути в цій спільноті. Головні питання – безпека людей, відновлення інфраструктури, підтримка бізнесу та кадровий ресурс у медицині й освіті», – зазначив Микола Нога.
До Асоціації прифронтових міст та громад України мають намір приєднатися 14 громад Сумщини.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: