Дерматолог
Авто Світ

Шосткинська громада приєднається до Асоціації прифронтових міст та громад

Громада 18:00, 26.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Відповідний меморандум підписали голова Асоціації прифронтових міст та громад України, Харківський міський голова Ігор Терехов та міський голова Шостки Микола Нога.

Як повідомив очільник нашої громади, метою діяльності асоціації є привернення уваги країни до потреб прикордоння та сприяння тому, аби ці території стали точками зростання після завершення активних бойових дій.

«Для Шосткинщини принципово важливо бути в цій спільноті. Головні питання – безпека людей, відновлення інфраструктури, підтримка бізнесу та кадровий ресурс у медицині й освіті», – зазначив Микола Нога.

До Асоціації прифронтових міст та громад України мають намір приєднатися 14 громад Сумщини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору