Дерматолог
Авто Світ

Шосткинська громада продовжує підтримувати оборонців України + Відео

Війна, Влада, Громада 18:25, 5.08.2024
 Поділитися

Поділитися в

Міська влада опрацьовує звернення військових щодо допомоги.

Як проінформувала на сьогоднішній апаратній нараді начальник управління з питань НС Ольга Ткаченко, двом підрозділам на передову відправили тепловізори, дрони та багато чого іншого, що потрібно нашим захисникам.

Міський голова Микола Нога звернув увагу на необхідність надання допомоги пораненому на фронті шосткинцю.

Він наголосив, що місцева влада підтримуватиме всіх наших земляків-військових, які потрапили до госпіталю. «Звертайтеся, будемо допомагати кожному, хто отримав поранення», – сказав очільник громади.

Подробиці – у сюжеті

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору