Шосткинська громада повністю знеструмлена. Розпочинають працювати «Пункти незламності»
Поділитися в
Копіювати посилання
Російський агресор наніс черговий авіаційний удар по території сусіднього району. Зруйновані лінії електропередач. Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив міський голова Микола Нога.
За його інформацією, Шосткинська громада повністю знеструмлена.
«Запускаються резервні електростанції, в першу чергу в закладах системи охорони здоров‘я! Очистки стоків, водозабезпечення! На місці надзвичайної події працюють аварійно-рятувальні бригади! Запускаються пункти незламності! Прошу зберігати спокій і виконувати заходи безпеки!», – написав Микола Нога.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: