Шосткинська громада підписала меморандум про партнертство та співробітництво з самоврядуванням Акмянського району Литовської Республіки
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 8 листопада, було підписано Меморандум про партнерство та співпрацю між самоврядуванням Акмянського району Литовської республіки та виконкомом Шосткинської міської ради.
Його мета – поглиблення, зміцнення та розширення багатогранних відносин, сприяння дружбі та співробітництву між громадами.
Про це повідомила заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів (з соціальних питань) Марина Харламова:
– Я дякую всім, хто допомагає Україні вистояти та перемогти! – зазначила вона.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: