Шосткинська громада отримала новий санітарний автомобіль
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У лікарню Шосткинської громади доправили новий санітарний автомобіль.
Про це повідомили в Сумській ОВА
Спецавтівка обладнана усім необхідним для транспортування пацієнтів і поранених, надання невідкладної допомоги, а також для евакуації осіб з інвалідністю чи фізичними вадами. Автомобілі передали завдяки співпраці з благодійною організацією «Фонд національного добробуту Криму», яка підтримує прикордонні та прифронтові території в умовах російської агресії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: