Дерматолог
Авто Світ

Шосткинська гімназія долучилася до екологічного руху “Батарейки, здавайтеся!”

Акція, Екологія 10:02, 9.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

Спільно з рухом “Батарейки, здавайтеся!” за підтримки мережі Епіцентр та ряду відомих брендів батарейок ці накопичувальні акумулятори, які дуже шкідливі для довкілля, Шосткинська гімназія відправлятиме на перероблення, а не в землю. У холі навчального закладу встановили спеціальну коробку для збору використаних батарейок. Вона вже потроху наповнюється.

“Ми запрошуємо усіх небайдужих здавати батарейки на переробку та не викидати їх у смітник! Адже навіть 1 вживана батарейка здатна забруднити 16 м² землі токсичними речовинами на 50 років. Щороку в Україну імпортують понад 200 мільйонів нових батарейок, 94% з них опиняються на смітнику та забруднюють нашу природу. Давайте це виправимо разом!”, – закликають у гімназії.

Здати на вторпереробку можна:

– пальчикові батарейки та акумулятори;

– батарейки-таблетки;

– акумулятори від мобільних телефонів та ноутбуків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору