Шосткинець Сергій Болбот був поранений, але повернувся на службу

 Поділитися

Поділитися в

 Стрілець, водій, командир мотопіхотного взводу, а нині офіцер Шосткинського територіального центру комплектування: 28-річний Сергій Болбот через поранення змінив місце служби. Які особливості його служби на Сумщині, він розповів Суспільному.

16 жовтня 2019 року підписав перший контракт із 16 батальйоном. Служив на посадах стрільця, старшого водія, а потім пройшов переатестацію і став уже командиром мотопіхотного взводу“, – розповідає Болбот.

Сергій Болбот з побратимами. Фото з особистого архіву військового

Він брав участь у перших боях із російськими загарбниками, звільняв Чернігівщину, потім його батальйон відправили на Донеччину. Там захисник був поранений.

Поранення внесло корективи, бо за рішенням ВЛК, заборона мотопіхотних та інших. Тож довелося звикати до нової спеціальності“, – розповів військовий.

Лікування та відновлення після поранення Сергія ще триває.

Рука вже, дякуючи нашим лікарям, які зробили майже все, залишилося ще пластину дістати“, – розповдає він.

У Шосткинському територіальному центрі комплектування інша специфіка служби, тут тяжче психологічно, розповідає офіцер.

Більш робота пов’язана з паперами, більш психологічно працюєш, оповіщення, з власного досвіду людям розповідаєш, що не так воно й страшно. Це нормально, люди звикають. Деякі слухають, деякі прислухаються. Коли як. Виникають питання, що туди брати, тож більш-менш розповідаємо. Що нічого страшного немає, у них буде два місяці відбуватися навчання, що їх всього навчать“, – говорить він.

Сергій Болбот на робочому місці

Прийшов нещодавно, але вже показує свої організаційні здібності, видно досвід роботи у правоохоронних органах, тому він зарекомендував себе тільки з позитивного боку“, – говорить про Сергія керівник 1-го відділу Шосткинського центру комплектування Олег Лимаренко.

Не виключає Сергій Болбот повернення на фронт після відновлення та якщо дозволять лікарі.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору