Шостку з робочим візитом відвідав міністр освіти і науки Оксен Лісовий + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 8 серпня, з робочим візитом наше місто відвідав міністр освіти і науки України Оксен Лісовий.
Він побував у декількох навчальних закладах, зокрема, у Шосткинському центрі професійно-технічної освіти. Його супроводжували народний депутат України Михайло Ананченко, міський голова Микола Нога, заступниця начальника ОВА Олена Бойко, директорка обласного департаменту освіти і науки Вікторія Гробова…
Саме на базі ЦПТО розпочата робота з відкриття навчально-практичного центру електротехнічних технологій і відновлювальної енергетики. Директорка навчального закладу Тетяна Лазарєва звернулася до міністра с проханням допомогти ЦПТО. До речі, у цьому році заклад буде вести підготовку робітників за 4 новими професіями, у тому числі і у сфері відновлювальної енергетики.
Народний депутат України Михайло Ананченко подякував міністру за увагу до Сумщини, зокрема до Шосткинської громади. Парламентар відзначив підтримку творчої молоді.
За словами міністра освіти і науки Оксена Лісового, Сумська область є одним з освітніх і наукових лідерів в нашій країні. Він підкреслив, що попри виклики та проблеми, створені війною, тут є потужний потенціал.
Було обговорено важливе питання повернення дітей до очного навчання. «Ми провели відкритий діалог щодо того, що ми повинні на державному рівні передбачити для того, щоб посприяти і поверненню дітей до очного навчання там, де це можливо, і створенню безпечних умов для навчання, збереженню кадрового потенціалу», – сказав в інтерв’ю Шостка.INFO міністр освіти і науки.
Оксен Лісовий запевнив, що держава буде підтримувати регіон та ініціативи освітян Сумщини.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: