Шостку відвідав Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський. Завод «Імпульс» та СКБ «Вектор» підписали меморандум про співпрацю + Відео

 Поділитися

Поділитися в

ДП «Шосткинський завод «Імпульс» відвідали Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, перший заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Тарас Савченко, заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України Володимир Коваль, шосткинський міський голова Микола Нога, т. в. о. голови Шосткинської РДА Віктор Губенко, голова Шосткинської районної ради Вікторія Сокол та генеральний директор ТОВ «СКБ «Вектор-В» Віталій Жуков. Бо у Шостці вперше в Україні розгортають серійне виробництво боєприпасів ВОГ-17В для ведення ближнього бою.

– Сьогодні у нас урочиста подія, бо спільними зусиллями приватної компанії конструкторське бюро «Вектор-В», яке розробило боєприпас ВОГ-17В для автоматичного гранатомету, скооперувавшись разом на базі державного заводу «Імпульс» створило те, що раніше для багатьох здавалося недосяжним, – зазначив генеральний директор ТОВ «СКБ «Вектор-В» Віталій Жуков, демонструючи виріб ВОГ-17В.

Уся конструкторська документація була передана державному заводу «Імпульс», щоб він серійно випускав для Збройних сил України продукцію яка нині критично необхідна.

– Дякуємо, ми оправдаємо довіру і будемо працювати н благо нашої країни, – подякував директор ШЗ «Імпульс» Віталій Кайнара.

Він провів екскурсію новим цехом для почесної делегації, демонструючи процес виробництва нових боєприпасів.

– Ось вони зроблені на цьому обладнанні, частина вже запущені у виробництво. Інші вже готові до зборки. З чого складається? Це більше 40 найменувань різних виробів, плюс вибухові речовини, порох, капсулі, механічні деталі… Вся механіка виготовляється тут, – розповів Віталій Кайнара.

Під час заходу між ДЗ «Імпульс» та СКБ «Вектор» був підписаний меморандум про співпрацю.

Учасникам за підписання меморандуму та передачу пакету документів подякував перший заступник Сумської ОДА Тарас Савченко:

– Це сприятиме суттєвому зростанню завантаженості заводу «Імпульс». Сподіваємось, що такі заходи не тільки укріплюватимуть обороноздатність нашої держави, а й забезпечуватимуть соціально-економічний розвиток Сумщини.

З вітальним словом виступив віце-прем’єр-міністр України, Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський:

– Мені дуже приємно в черговий раз бути на Сумщині, зокрема в Шостці і на цьому славному підприємстві «Імпульс». Сьогодні, коли реалізується ідея конструкторів в конкретиці, а зокрема вже в передачі конструкторської документації на підприємство для серійного виготовлення боєприпасів – це свідчення того, що ми розвиваємося у правильному напрямку. Починаючи з учорашнього дня, Україна має можливість виготовляти ці боєприпаси для себе власноруч. І сподіваюся, що ці станки, які не так давно були закуплені заводом «Імпульс», завдяки державній підтримці, знайдуть своє застосування в ім’я боєздатності, забезпечення наших Збройних сил і інших наших військових формувань.

Заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України Володимир Коваль висловив сподівання, що темпи розвитку та роботи будуть зростати і у найближчій перспективі вдастся отримати цілу низку вітчизняних боєприпасів:

– Дякую всім за плідну працю! Слава Україні!

Начальник управління ДК «Укроборонпром» Андрій Артюшенко підкреслив:

– Наше завдання – зробити Україну ще сильнішою, тобто забезпечити серійне виробництво того боєприпасу, який підвищить боєздатність Збройних сил України у зоні проведення спеціальних операцій.

Шосткинський міський голова Микола Нога подякував Президенту України, а також Міністерству стратегічних галузей і економіки, концерну «Укроборонпрому» за увагу до шосткинського підприємства та серйозну допомогу:

– Спільна праця дає спільні результати! – додав очільник Шосткинської громади.

На думку директора ДП «ШЗ «Імпульс» Віталія Кайнари, у підприємства є величезний потенціал:

– У нас є величезні можливості, хороші кадри, молодь, яка хоче навчатися і працювати, у нас є усі можливості розвиватися у місті Шостка!

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору