Шосткинцы обратились на правительственную горячую линию с жалобой на горгаз

ЖКГ 16:41, 15.06.2017
 Поділитися

Поділитися в

В правительственный контактный центр направлена жалоба на действия руководства Шосткинского управления по эксплуатации газового хозяйства. Об этом сообщается на  странице объединения свободных профсоюзов Шостки «Громадський контроль» в Фейсбуке.

«Багато хто із мешканців нашого міста останнім часом відчували і відчувають себе заручниками незаконних дій Шосткинського газового господарства, які безпідставно відключають стояки у багатоповерхових будинках від газопостачання на декілька днів, пояснюючи це проведенням профілактичних або ремонтних робіт. До «Громадського контролю» вже зверталися мешканці будинків № 5-а по вулиці Горького, № 6 по вулиці Ціолковського зі скаргами на порушення їх прав. Згодом з’ясувалось, що насправді мета відключення – терор споживачу, який заборгував за газопостачання, через його сусідів, яких примушують нести колективну відповідальність», – говорится в сообщении.

По информации объединения свободных профсоюзов Шостки, 13 июня был отключен от газоснабжения стояк в доме № 19 б по ул. Черниговской. Причина отключения – выявлена утечка газа. Жильцы обратились в горгаз и к мэру Николаю Ноге, однако проблема до сих пор не решена.

Действия газовщиков «Громадський контроль» называет незаконными и требует привлечь руководителей Шосткинского управления по эксплуатации газового хозяйства к ответственности.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору