Дерматолог
Авто Світ

“Шостка-Зеленбуд” залучило всіх працівників для боротьби з амброзією

ЖКГ 15:14, 19.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Працівники КП “Шостка-Зеленбуд” наразі активно викошують амброзію на території міста та громади – як вручну, так і за допомогою спецтехніки, повідомляють на підприємстві.

Станом на сьогодні, з метою ефективної ліквідації небезпечного бур’яну, який викликає алергічні реакції, залучено всі наявні людські ресурси та техніку КП “Шостка-Зеленбуд”, зазначають у підприємстві.

Жителів громади закликають долучатися до боротьби з амброзією біля своїх домогосподарств та присадибних ділянок, щоб разом зробити довкілля чистішим і безпечнішим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору