Шостка співпрацюватиме з громадою із Чернівецької області + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 24 березня, підписано меморандум про співробітництво між Шосткинською та Магальською громадами (Чернівецька область).
Його підписали міський голова Микола Нога і Магальський сільський голова Степан Саінчук, який завітав до нашого міста.
У документі зазначено, що основна мета — налагодити співпрацю між партнерською громадою та громадою-форпостом, аби подолати наслідки збройної агресії рф.
Згідно з меморандумом, напрямками підтримки нашої громади будуть гуманітарна допомога, аварійно-відновлювальні роботи, організація та проведення культурних, освітніх, інформаційних заходів, транспортна та логістична підтримка, волонтерська діяльність та інше.
“Дякую Степану Івановичу та жителям села Магала за підтримку прикордоння у такий непростий і вирішальний для України час”, — подякував Микола Нога.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: