Дерматолог
Авто Світ

Шостка співпрацюватиме з громадою із Чернівецької області + Відео

Громада 15:31, 24.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 24 березня, підписано меморандум про співробітництво між Шосткинською та Магальською громадами (Чернівецька область).

Його підписали міський голова Микола Нога і Магальський сільський голова Степан Саінчук, який завітав до нашого міста.

У документі зазначено, що основна мета — налагодити співпрацю між партнерською громадою та громадою-форпостом, аби подолати наслідки збройної агресії рф.

Згідно з меморандумом, напрямками підтримки нашої громади будуть гуманітарна допомога, аварійно-відновлювальні роботи, організація та проведення культурних, освітніх, інформаційних заходів, транспортна та логістична підтримка, волонтерська діяльність та інше.

“Дякую Степану Івановичу та жителям села Магала за підтримку прикордоння у такий непростий і вирішальний для України час”, — подякував Микола Нога. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору