Шостка працює в обмеженому режимі, але забезпечена усім необхідним та повертає додому людей з Ніжина і Сум: опаративна інформація від міського голови + Відео

Суспільство 16:25, 26.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

“Шановні шосткинці! Громада живе в обмежених умовах. Ми практично тримаємо кругову оборону. Сьогодні ми контактували з сусідніми Кролевецькою, Глухівською, Ямпільською, С.-Будською громадами. Наша територія вільна від агресора. Це позитивний фактор. Будемо сподіватися, що нам вдасться у складних кровавих умовах продовжити боротьбу

Місто забезпечене мінімальними житлово-комунальними послугами. Ми допомагаємо іншим громадам хлібом…

Спільними зусиллями працюємо над тим, щоб наш військкомат призивав нашу молодь і доросле населення. Кількість добровольців і військкомат навіть не встигає їх оформляти.

Я надвичайно вдячний усім шосткинцям, які об’єдналися навкруги боротьби з ворогом, з агресором. З вашою дпомогою у нас э запас продуктів, запас інших матеріалів, є запас тим, чим боротися.

Лікарні працюють у звичайному режимі. Можна і планове лікування проходить. У нас достатньо ліків. Працюємо над тим, щоб заготовляти кров…

Не працюють ліфти, я вибачаюсь…

Прошу підприємців і всіх громадян більш уважно відноситися до світломаскувальних заходів. Ворог майже цілу ніч спостерігає за нами і вивчає. Вивчає береги Десни, яким чином зробити переправу”, – звернувся до шосткинців міський голова Микола Нога.

Мер закликає економити пальне та пересидыти вдома. Зараз у кожному місті України небезпечно.

Учора евакуювали 8 автобусів з людьми з Ніжина. Сьогодні відправили ще один за 20 шосткинцями, він потрапив під обстріл.

Крім цього, відправили автобус у Суми, щоб перевезти хворих, які там лікувалися. Уже двічі окупанти зупиняли його на блок-постах.

“Ворог поступово обезсилюється і ми це бачимо. Будемо все робити, щоб він зупинився, щоб він зуби поламав на нашій рідній українській землі. Ми будемо всі боротися за нашу Батьківщину, за нашу світлу рідну Україну!”, – завершив міський голова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору