Шостка отримає з державного бюджету ще 19,5 млн грн на реконструкцію скверу ім. І. Кожедуба + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Учора, 10 вересня, на сесії міської ради начальниця відділу економіки Ольга Галушко розповіла, що відповідно до розпорядження Кабміну від 20 серпня до бюджету Шосткинської громади має надійти субвенція у розмірі 19,5 млн грн. Ці гроші передбачені на завершення реконструкції скверу ім. І. Кожедуба (біля колеса огляду «Веселка»).

Крім цього, депутати затвердили ряд змін до бюджету та відповідно до програми соціально-економічного розвитку. Зокрема, для управління ЖКГ додатково виділили  2 млн 640 тис грн: 1 млн 50 тис грн – на благоустрій, 540 тис. грн – на поточний ремонт доріг, 700 тис. грн – на капремонт ліфтів та 300 тис. грн – на житловий фонд.

Для управління праці видатки збільшили на 1 млн 200 тис. грн.

На проведення спортивних заходів передбачили 120 тис. грн, на ремонт інфекційного відділення Шосткинської ЦРЛ – 250 тис. грн. Для закладів управління освіти виділили ще 402, 2 тис. грн. З них 50 тис. грн підуть на придбання спортінвентарю, на оздоровлення – 90 тис. грн; на 233,3 тис. грн закуплять комп’ютери.

За пропозицією депутата Віктора Гузея для служби судової охорони з міського бюджету виділять 30 тис. грн для придбання оргтехніки.

А от Віталій Ляшок вбачає необхідність купити нове спорядження для станції юних туристів. Колеги його підтримали.

Які ще питання розглядалися на сесії, дивіться у репортажі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору