Сервис Центр

Шостка отримала 2 машини “швидкої” допомоги + Відео

Медицина 07:47, 6.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Днями ми розповідали, що автопарк екстреної медицини Сумщини поповнився новими спецмашинами. Шостка отримала 2 «швидкі» допомоги.

«У цілому до центру Сумської екстреної допомоги та медицини катастроф поступило 24 автомобілі. Шосткинському району дісталося 4 автомобілі. 2 – на Шосткинську громаду і 2 – на Глухівську підстанцію», – пояснює Оксана Шаповал в.о. заступника міського голови.

Як розповів Павло Кузьмін, в.о. завідуючого станції екстреної допомоги м.Шостки та району, Шосткинська станція обслуговує територію усього нового Шосткинського району. Тобто, окрім Шосткинщини, і колишні Глухівський, Ямпільський, С.-Будський райони. Там діють підстанції.

Шосткинська екстрена медицина має 13 автомобілів. Це і УАЗи, і ПЕЖО, які отримали в 2011 році, 1 автомобіль газель. Деяким більше 20 років.

 «Але завдяки нашим водіям вони підтримуються у належному стані», – говорить Павло Кузьмін.

Днями Шостка отримала ще 2 нових Сітроена. Одне авто з обладнанням, яким воно оснащене, коштує більше 2 млн грн.

Щодо самого обладнання, тут є усе необхідне для надання негайної допомоги людині: від надувних шин до кисня та кардіографа, який дозволяє передати сигнал по мобільному телефону до спеціаліста в обласний центр.

“Тут є спеціальний штатив для розчинів, він закріплюється. У стареньких УАЗах, наприклад, цієї системи немає, там також складно транспортувати хворих, тому що висота не дозволяє. Така ж комплектація у нас і в Пежо, які були закуплені раніше. Місцева влада лише закупила нам окремо кардіографи туди”, – розповідає Павло Кузьмін про комплектацію нових авто.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору