Дерматолог
Авто Світ

Шостка допомагала сусідній громаді ліквідувати наслідки ворожого удару + Відео

Війна, Громада 13:41, 12.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

У вихідні ворог обстріляв Дружбівську громаду, і  управління з питань НС Шосткинської міської ради займалося організацією допомоги. Про це під час сьогоднішньої апаратної наради розповів міський голова Микола Нога.

За його словами, допомога надана оперативно, були відшукані необхідні ресурси.

«Через декілька годин після обстрілу наші працівники вже шукали варіанти допомоги», – сказав очільник Шосткинської громади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору