Дерматолог
Авто Світ

Школярі Шосткинської громади беруть участь в обласному етапі шкільних олімпіад + Відео

Освіта 21:48, 11.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Заклади освіти Шосткинської громади продовжують працювати в змішаному форматі.

Як повідомила начальник управління освіти Наталія Сергейко, у грудні стартував ІІ обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Учні із Шосткинської громади будуть брати участь дистанційно в захисній споруді цивільного захисту. До них приєднаються школярі із найближчих громад Шосткинського району.

В ході апаратної наради вона проінформувала про те, що готується тендерна документація на будівництво ще одного укриття. Наталія Сергейко повідомила також, що триває ремонт однієї із шкільних котелень.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору