Школярі Шосткинської громади беруть участь в обласному етапі шкільних олімпіад + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Заклади освіти Шосткинської громади продовжують працювати в змішаному форматі.
Як повідомила начальник управління освіти Наталія Сергейко, у грудні стартував ІІ обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Учні із Шосткинської громади будуть брати участь дистанційно в захисній споруді цивільного захисту. До них приєднаються школярі із найближчих громад Шосткинського району.
В ході апаратної наради вона проінформувала про те, що готується тендерна документація на будівництво ще одного укриття. Наталія Сергейко повідомила також, що триває ремонт однієї із шкільних котелень.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: