Ще одного шосткинця поранено на фронті + Відео

Події 16:41, 27.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Оперативну обстановку щодо ситуації у Шосткинській громаді до мешканців довів міський голова Микола Нога:

– Шостка продовжує відповідати на виклики сучасності, на виклики війни. Ми живемо в умовах оточення. Але сьогодні, завдяки зусиллям обласної адміністрації, спільним зусиллям громад, ми розширюємо цей островок, і сьогодні до нас приєдналися і створюють блок-пости в Кролевецькій громаді, Ямпільській, Глухівській. Тобто ми будем посилювати відповідальність за нашу територію, рідну Україну.

Ще одна неприємна новина: наш іще один хлопець підірвався на фронті, поранений, але всі, як один, стоять, борються, відстоюють, захищають нашу рідну Україну.

 В місті забезпечені мінімальні комунальні послуги, не працюють ліфти.

Я дякую усім, хто бере участь у світломаскуванні. У нас практично вже все місто вночі темне. Залишаються окремі точки, які ми допрацюємо. І не дамо ворогу можливість бачити вночі наші підприємства, вулиці, будинки.

Дякую нашим захисникам. У військом маті і сьогодні неможливо всіх оформити. Укомплектовані блок-пости, хлопці мають озброєння. Їм важко стояти в сиру холодну погоду вдень і вночі. Але вони не скаржаться, вони захищають наше місто, країну.

Дякую підприємцям, які допомагають і матеріальними ресурсами, і паливом, і харчами, добрим словом. Дякую усім, хто з розумінням підходить до справи, хто розуміє, що у нас Україна в усіх одна, іншої не буде. Втратимо – втратимо для всіх, і для своїх дітей, і всіх поколінь. Дякую всім!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору