Ще одна автівка, на яку донатили шосткинці, нарешті допомагає землякам-захисникам
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Шосткинець Віталій Ляшок, який давно захищає Україну, на своїй сторінці у Фейсбуці неодноразово дякує землякам, міській владі Шостки, депутатам за підтримку й придбання необхідних для фронту засобів захисту, амуніції, засобів медицини…
Нещодавно він просив підтримати збір на автівку для виконання бойових завдань. Сьогодні повідомив, що авівка придбана, вчора її передали волонтери.
– Шановні друзі. Ось перший фотозвіт. Вчора наші волонтери передали нам позашляховик, який був придбаний за гроші, які ви перераховували на рахунок нашим волонтерам. Ще раз щиро вам всім дякую! Щиро дякую нашим волонтерам!Вже сьогодні цей позашляховик виконує певні задачі, проходить випробування (фото додамо трохи пізніше. Звичайно ті, що можна).Також хочу зауважити, що ви зробили подвійну благодійність. Гроші, які отримав продавець автівки, підуть на лікування бійця, – зазначив Віталій Ляшок.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: