Сесія міської ради: про різке здорожчання проїзду на приміському маршруті, хімічний полігон та стратегічне бачення розвитку Шосткинської громади + Відео

Влада 23:54, 22.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 22 червня, відбулося четверте пленарне засідання IV сесії міської ради.

Депутат Микола Трофимець підняв питання подорожчання проїзду в автобусі за маршрутом «Шостка-Ображіївка». Пасажироперевізник підняв ціну квитка відразу аж на 30 %.

Начальник управління економіки Дар’я Гребенюк повідомила, що пасажирські перевезення на міських маршрутах загального користування регулює місцева рада, встановлюючи відповідні тарифи. Що ж стосується, приміських маршрутів, то тут пасажироперевізник може самостійно переглядати вартість проїзду.

«Люди задають питання: «А коли знизиться ціна на газ, знизиться тариф?!», – сказав Микола Трофимець.

В ході пленарного засідання виникло питання полігона захоронення промислових відходів. Як розповів депутат міськради, співзасновник ТОВ «ПО СВЕМА» Олександр Івченко, подібний полігон є на заводі хімреактивів, такий же був і на «Свема». Що стосується першого, то він заповнений вже на 90 %. Полігон, що належив «Свемі», свого часу викупила «Елга», потім його придбала інша шосткинська фірма.

«Ми взяли його…для потреб нашого підприємства, тому що в будь-якому випадку підприємство хімічне – воно має відходи, які треба утилізовувати», – зазначив Олександр Івченко. Він запевнив, що на полігоні будуть захоронювати виключно відходи свого підприємства і полігона повинно вистачити років на 200… «Ми не будемо туди завозити ніякі чужі відходи», – підкреслив співзасновник ТОВ «ПО СВЕМА».

Також на сесійному засіданні мер Микола Нога приділив увагу стратегічному баченню розвитку Шосткинської громади.

Подробиці – в сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору