Серед найкращих студентів Сумщини – студентка Шосткинського фахового коледжу імені Івана Кожедуба
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
26 вересня в Конгрес-Центрі СумДУ відбулося вручення іменних стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації для здобувачів освіти закладів вищої та фахової передвищої освіти.
Студентка другого курсу Шосткинського фахового коледжу ім.І.Кожедуба СумДУ Вікторія Пічуєва – серед стипендіатів голови Сумської ОДА.
– Бажаємо подальших успіхів у навчанні, високого рівня здобутків, натхнення та підкорення нових вершин! – вітають студентку у рідному коледжі.
Як повідомлялося раніше, стипендію голови ОДА також призначено Дарині Малаш, студентці ІІІ курсу спеціалізації «Лікувальна справа» Шосткинського фахового медичного колнеджу.
Таку стипендію призначили ще 42 талановитим учням з різних куточків Сумщини.




Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: