Студентка Шосткинського фахового медичного коледжу отримуватиме стипендію голови ОДА
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Дарина Малаш, студентка ІІІ курсу спеціалізації «Лікувальна справа» Шосткинського фахового медичного коледжу отримуватиме стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації за особливі успіхи в навчанні, участь у найково-дослідницькій та громадській роботі.
– Дарино, бажаємо Вам успіхів у навчанні та досягнення нових цілей! За Вами наше майбутнє! Пишаємося! – вітає студентку її навчальний заклад.





Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: