Дерматолог
Авто Світ

Секретар Шосткинської міської ради Анна Пилипейко просить звільнити її з посади

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 7 червня, секретар Шосткинської міської ради Анна Пилипейко на своїй сторінці у Фейсбук повідомила, що просить депутатів звільнити її з посади:

– Сьогодні відбулося засідання постійних депутатських комісій. На яких я попросила депутатів підтримати моє рішення про дострокове припинення моїх повноважень та звільнити мене з посади секретаря Шосткинської міської ради, – зазначила Анна Пилипейко.

Відповідне рішення депутати ще мають розглянути на засіданні сесії Шосткинської міської ради, яка відбудеться завтра, 8 червня.

Довідково

Анна Михайлівна Пилипейко була обрана секретарем Шосткинської міської ради 14 грудня 2020 року під час другого пленарного засідання І сесії міської ради.

Тоді було запропоновано кандидатуру Анни Пилипейко, депутата від партії «Опозиційна платформа – За життя».

Під час таємного голосування за неї віддали голоси 20 депутатів.

До обрання секретарем міськради Анна Пилипейко займалася підприємницькою діяльністю. Її чоловік Володимир Пилипейко – депутат обласної ради, на той час очолював місцеву організацію партії “Опозиційна платформа – За життя”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору