Ринок праці Сумської області відновлюється, – служба зайнятості

Офіційно, Робота 15:37, 1.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Кількість шукачів роботи, працевлаштованих за направленням служби зайнятості, перевищила позначку минулорічного показника (з початку війни такий результат маємо вперше).

Попри негативні наслідки воєнних дій, на обласному ринку праці спостерігається позитивна тенденція, тобто ринок праці відновлюється, – повідомив директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

На підтвердження своїх слів посадовець зазначив, що у серпні поточного року за направленням державної служби зайнятості працевлаштовано 736 безробітних. Це вперше за воєнні місяці цей показник перевищив позначку відповідного періоду минулого року (726).

Протягом кількох місяців війни список найбільш затребуваних спеціалістів практично незмінний: майже чверть усіх вакансій – це сфера продажів. Також роботодавці шукають спеціалістів без досвіду роботи, працівників сфери транспорту та логістики, робітничий персонал, фахівців сільського господарства та працівників сфери будівництва та нерухомості.

«Після вигнання загарбників з нашої землі економіка буде відновлюватися, будуть створюватися нові робочі місця, які, сподіваюся, відповідатимуть кваліфікації шукача роботи та бажаному рівню заробітної плати. А зараз ми маємо використати будь-яку можливість щоби працювати для наближення перемоги та мирного життя», – підсумував Володимир Підлісний.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору