До ранку загасили пожежі після нічної атаки безпілотників у Шосткинському та Конотопському районах + Відео
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Рятувальники Сумщини двічі гасили пожежі, що виникали через ворожі атаки.
ДСНС поділилася відео з ліквідацією вогню унаслідок ударів безпілотників по Конотопському та Шосткинському районах, які росіяни здійснили уночі 19 травня.
Через атаки горіли нежитлові будівлі, а рятувальникам довелося працювати до ранку. Завдяки цьому вогонь не перекинувся на будівлі, що поруч.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: