Дерматолог
Авто Світ

До ранку загасили пожежі після нічної атаки безпілотників у Шосткинському та Конотопському районах + Відео

ДСНС, Пожежа 10:18, 19.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

Рятувальники Сумщини двічі гасили пожежі, що виникали через ворожі атаки.

ДСНС поділилася відео з ліквідацією вогню унаслідок ударів безпілотників по Конотопському та Шосткинському районах, які росіяни здійснили уночі 19 травня.

Через атаки горіли нежитлові будівлі, а рятувальникам довелося працювати до ранку. Завдяки цьому вогонь не перекинувся на будівлі, що поруч.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору