Руководитель ОГА похвалила директора «Импульса» и назвала его человеком-легендой

Влада, ВПК 20:22, 11.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

Временно исполняющая обязанности главы облгосадминистрации Ирина Купрейчик высоко оценила работу директора казенного завода «Импульс» Евгения Чернова.

Руководителю шосткинского предприятия она посвятила отдельный пост на своей странице в Фейсбуке. Ирина Купрейчик назвала Евгения Чернова человеком-легендой.

Она выразила уверенность, что под руководством Евгения Дмитриевич завод и в дальнейшем будет развиваться и процветать.

«Я дуже вдячна долі, що звела мене з людиною-легендою – Черновим Євгеном Дмитровичем. Це не просто професійний та досвідчений керівник заводу «Імпульс» у Шостці, а Людина з великої літери! З 1983 року він працює на «Імпульсі», і вже 18 років керує підприємством на посаді директора.

Мені дуже імпонує його життєва позиція, що держава будується не пустими словами, не розпилюванням заводів, а держава та благополуччя кожного будується важкою щоденною, щохвилинною працею. І ця Людина на своєму прикладі демонструє, що завдяки чесності та порядності, наполегливій праці можна з рядового підприємства зробити одне з кращих не тільки в Україні, а й у світі. Завод «Імпульс» – унікальне підприємство, одне з 6 у світі, яке в замкнутому циклі випускає елементи боєприпасів. Всього за 1 рік було зроблено реконструкцію та встановлено надсучасне обладнання в одному з цехів. для виготовлення особливо складних та точних деталей. Це стало можливо завдяки зусиллям колективу підприємства разом з профспілковою організацією підприємства і за підтримки Державного концерну «Укроборонпром». З 2020 року вперше в історії України на базі «Імпульсу» буде створено підрозділ, який здатен в необхідній кількості виробляти всю номенклатуру засобів ініціювання до всіх артилерійських снарядів та ракетного озброєння

Впевнена, що під керівництвом Євгена Дмитровича завод і в подальшому буде розвиватися та процвітати», – написала Ирина Купрейчик в Фейсбуке.

 

 

Источник фото: страница Ирины Купрейчик в Фейсбуке

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору