Росіяни завдали ракетного удару по околиці Сум
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 12 травня, ворог знову наніс ракетний удар по околиці міста Суми. Про це повідомляє обласна військова адміністрація.
На місці працюють всі необхідні служби. Наслідки ворожої атаки ворога уточнюються. Попередьно, без жертв.
В ОВА закликають не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.
«російські терористи нехтують міжнародними конвенціями, порушують правила війни, руйнуючи цивільну інфраструктуру, вбиваючи мирних жителів», – йдеться у повідомленні Сумської обласної військової адміністрації.
Фото ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: