Дерматолог
Авто Світ

Російські хакери зламали супутниковий ефір більшості українських каналів і запустили трансляцію параду у Москві

ТВ 13:47, 9.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

Російські хакери зламали супутниковий ефір каналів груп StarLight Media та “Інтер” і запустили трансляцію параду в Москві на Красній площі, який проходив сьогодні 9 травня до Дня перемоги.

Про це повідомляє “Детектор медіа”, посилаючись на відповідні пости у Telegram-каналах.

Цю ж інформацію підтвердили виданню і в Національній раді з питань телебачення та радіомовлення України.

Зазначається, що українські провайдери переходять на IPTV-сигнал. Наразі фахівці працюють над відбиттям хакерської атаки.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору