Російські хакери зламали супутниковий ефір більшості українських каналів і запустили трансляцію параду у Москві
Поділитися в
Копіювати посилання
Російські хакери зламали супутниковий ефір каналів груп StarLight Media та “Інтер” і запустили трансляцію параду в Москві на Красній площі, який проходив сьогодні 9 травня до Дня перемоги.
Про це повідомляє “Детектор медіа”, посилаючись на відповідні пости у Telegram-каналах.
Цю ж інформацію підтвердили виданню і в Національній раді з питань телебачення та радіомовлення України.
Зазначається, що українські провайдери переходять на IPTV-сигнал. Наразі фахівці працюють над відбиттям хакерської атаки.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: