Унаслідок ранкової атаки частина Сумщини не може приймати український телевізійний і радіо сигнали
Поділитися в
Копіювати посилання
Як ми вже повідомляли сьогодні, 14 березня, росіяни вдарили ракетами та безпілотниками по кількох містах Сумської області, зокрема і по Шостці. Ракетно-авіаційні удари були спрямовані по радіотехнічним об’єктам Сумської області.
Тимчасово виведено з ладу передавачі телерадіомовлення у Сумах, Шостці, Білопіллі і Тростянці, інформують в ОВА
Внаслідок пошкоджень частина території області (тимчасово) не може приймати український телевізійний і радіосигнал.
Можливі перебої з мобільним зв’язком.
“Ворог веде інформаційну боротьбу, знищуючи українське мовлення. Ми не дозволимо в ній перемогти. Наразі аналізуються наслідки і вже формуються плани по відновленню. Не піддавайтесь паніці і інформаційним провокаціям. Переходьте на альтернативні засоби комунікації, довіряйте тільки перевіреним джерелам інформації”, – зазначив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх, коментуючи ситуацію.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: