Сервис Центр

Роман Грищенко: «Я закликаю усі політичні сили, які беруть участь у виборчих перегонах, працювати виважено, чесно і прозоро»

 Поділитися

Поділитися в

Шановні учасники виборчого процесу!

Політична нейтральність, прозорість і відкритість у роботі – саме цих принципів дотримуюсь я і  вимагаю цього від кожного держслужбовця області. Категорично засуджую практику використання адмінресурсу під час виборчих кампаній.

Разом з тим, я звертаюся до усіх політичних сил, які беруть участь у виборчих перегонах, і закликаю працювати виважено, чесно і прозоро.

Прошу всіх кандидатів бути толерантними до своїх опонентів, чесними з виборцями, працювати, не порушуючи законодавства. Сумщина має пройти весь виборчий процес без політичних скандалів, бруду і чорного піару.

Як очільник облдержадміністрації, я наголошую, що разом з правоохоронними органами ми не допустимо дестабілізації ситуації на Сумщині та в обласному центрі зокрема.

До 25 жовтня включно ми всі разом маємо жити і працювати мирно, спокійно і демократично. Втім, як і після виборів також.

Нагадаю всім, що в області вже критична ситуація із захворюванням на коронавірусну інфекцію. Тому ні про які масові заходи наразі не може бути навіть мови! Поважайте своїх однопартійців і виборців та не наражайте їх на небезпеку.

Я вимагаю від правоохоронних органів контролювати законність проведення агітації та виборів і вчасно та адекватно реагувати на порушення чинного законодавства.

Мир і спокій на Сумщині під час виборчого процесу, і чесність і відкритість усіх учасників виборів – це аксіома, яка має бути непорушною.

 

З повагою,

Голова Сумської обласної

державної адміністрації                              Роман ГРИЩЕНКО

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору