Роман Грищенко: “На Сумщині місцеві вибори пройдуть демократично, чесно та прозоро”

Вибори, Влада 14:42, 7.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Голова облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО запевнив у цьому Посла Федеративної Республіки Німеччини Анку ФЕЛЬДГУЗЕН. Під час зустрічі в облдержадміністрації вони обговорили досвід прикордонної Сумської області у сфері розвитку публічної політики та громадянського суспільства 

«Виборчий процес уже розпочався. До проведення виборів ми готові. На Сумщині багато партій, які мають рівні права та мають можливість презентувати себе в рівних умовах. Однак, основна увага з нашого боку має бути зосереджена на забезпеченні проведення чесних та прозорих виборчих перегонів, де жителі Сумщини зможуть безперешкодно здійснити своє волевиявлення на користь того чи іншого кандидата або ж політичної партії», – зазначив Роман Грищенко.

У свою чергу Анка Фельдгузен позитивно відмітила демократичність передвиборчих процесів в області. Зокрема це стосується наявності великої кількості білбордів від різних політичних сил.

Також Посол говорила про успішну реалізацію програми «Велике будівництво» на території області. «На Сумщині я вперше, проте я побачила, як активно проходять будівельні роботи на дорогах. Стан дорожнього покриття викликає тільки позитивне враження», – відмітила Посол Федеративної Республіки Німеччини.

Анка Фельдгузен зупинилася також на перспективах розвитку аграрної галузі України і наголосила, що Сумська область має потужний аграрний потенціал.

Очільник облдержадміністрації розповів про головні пріоритети розвитку нашого регіону. Це стосується сфери агропромислового комплексу, туризму, розвитку інфраструктури і головне – активної роботи, спрямованої на залучення інвестицій.

Наприкінці зустрічі обидві сторони обговорили можливість партнерських взаємовигідних зв’язків з Федеративною Республікою Німеччина щодо налагодження експорту продукції до країн ЄС.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору