Раніше очолював три підрозділи поліції: у Шостці – новий в.о. заступника начальника райуправління поліції
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 5 жовтня, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області Микола Худенко представив особовому складу Шосткинського районного управління поліції тимчасово виконуючого обов’язки заступника начальника з превентивної діяльності Анатолія Василюка. Про це інформує відділ комунікації поліції Сумської області
Підполковник поліції Анатолій Василюк – уродженець Волинської області, йому 43 роки. В органах внутрішніх справ більше 20-ти років. Має великий досвід роботи на керівних посадах, зокрема очолював три підрозділи поліції.
Микола Худенко побажав професійних успіхів новопризначеному заступнику у забезпеченні належного рівня правопорядку, захисту прав громадян, а також акцентував увагу щодо важливості співпраці між управлінням та його базовими територіальними підрозділами.
Особовий склад привітав нового керівника. Зі свого боку Анатолій Василюк запевнив, що докладе всіх зусиль, аби робота в превентивних підрозділах була якісною та ефективною.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: