Прийшла додому п’яна й схопилася за ніж: у Шостці затримали жінку, яка вбила співмешканця
Прокуратура 10:06, 10.11.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури повідомлено про підозру 32-річній жінці, яка позбавила життя свого співмешканця, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.
За даними слідства, подія сталась 8 листопада поточного року в м. Шостка. Жінка повернулась додому близько 23 години, при цьому перебувала в стані алкогольного сп’яніння. На цьому ґрунті між нею та співмешканцем виникла словесна суперечка, під час якої вона тричі ударила чоловіка ножем у грудну клітину. Від отриманих поранень 33-річний чоловік помер на місці події.
Наразі жінка затримана в порядку ст. 208 КПК України, вирішується питання щодо обрання їй запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Дії підозрюваної кваліфіковано за ч. 1 ст. 115 (умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині) КК України.
Досудове слідство здійснюється слідчими Шосткинського районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: