Прийом веде лікар-ендокринолог вищої категорії

Медицина, Послуги 16:00, 16.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Гормони щитоподібної залози відіграють одну з найважливіших функцій у нашому організмі. Вони відповідають за нормальний ріст, розвиток, обмін речовин, температуру тіла, кровотік, впливають на метаболізм жирів та товщину підшкірної клітковини, обмін білків та вуглеводів, регуляцію температури тіла та підтримання водного і електролітного балансу організму.

Приміром, гормони Т3 та Т4 керують утворенням енергії в організмі, відповідають за обмін жирів, білків та вуглеводів, надходження йоду до щитоподібної залози, впливають на роботу травної та серцево-судинної систем, відповідають за психоемоційний стан людини.

Тому першопричиною багатьох захворювань в організмі можуть бути саме порушення в роботі щитоподібної залози. З її дисфункцією пов’язують навіть деякі форми шизофренії…

До ендокринолога варто звернутися, якщо у вас гіпотиреоз чи зоб щитоподібної залози, безпліддя, порушення менструального циклу, алопеція (облисіння), затримка статевого розвитку (у підлітків), депресія, гіпертонічна хвороба, аритмії….

Примітно, що сама залоза не болить, тому відхилення у її роботі можна діагностувати лише під час УЗД. Під час прийому обов’язково проводиться огляд, консультація та УЗД.

Записатися на прийом до лікаря-ендокринолога вищої категорії можна за телефонами: 099 173 56 22, 073 175 82 40.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору