Протягом тижня вже другий шосткинець загинув під час пожежі
Поділитися в
Копіювати посилання
Нагадаємо, 25 жовтня, через необережність під час паління у своїй оселі у Шостці загинув 75-річний чоловік.
Сьогодні, 29 жовтня, під час пожежі у своєму будинку по вулиці Київській загинув ще один шосткинець. Як інформує 2-й Державний пожежно-рятувальний загін, о 1:48 в службу «101» про загоряння повідомив сусід. Він почув гострий запах диму, вийшов у двір і побачив клубні диму з-під даху сусідського будинку.
На місці майже три години пожежу гасили 8 рятувальників та дві пожежні автоцистерни, витративши 6 тон води. У засобах захисту органів дихання всередині будинку рятувальники провели розвідку та вивили тіло господаря помешкання. Він сидів на полу під стіною у кімнаті, де був осередок загоряння. Вірогідно, задихнувся від диму. Сам осередок загоряння був біля ліжка, що дозволяє припускати: вірогідною причиною загоряння стала необережність під час паління.




Головне фото – ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: